כל מה שרציתם לדעת על
מדבקות קיר

ישנן מספר דרכים יעילות להסרת מדבקות קיר ללא השארת סימנים. 

ראשית, יש לקחת בחשבון את הזמן בו המדבקה הייתה דבוקה על הקיר. ככל שהמדבקה תהיה יותר זמן על הקיר כך תהליך ההסרה ימשך יותר זמן – אך בכל אופן לא מדובר על תהליך מסובך 🙂 

במידה והמדבקה הייתה זמן קצר על הקיר יש לנסות להסירה באמצעות מספריים או סכין בעלת קצוות מעוגלים על מנת לא לפגוע בצבע הקיר. בשלב זה הכניסו את הסכין מתחת למדבקה עד למצב בו כבר ניתן להסיר את המדבקה באמצעות הידיים. רצוי להסיר את המדבקות באיטיות ובזהירות ולא לתלוש בחוזקה על מנת לא לקלף את הצבע מהקיר.

במידה והמדבקה הייתה זמן רב על הקיר או שאינכם מצליחים להסיר אותה באמצעות סכין יש להשתמש במייבש שיער אשר ימיס את דבק המדבקה בקלות. לפני תהליך החימום הרטיבו מעט את המדבקה על מנת שהמים יסייעו בתהליך המסת הדבק.

יש לקחת בחשבון כי לעיתים, מדבקות שהיו דבוקות על הקיר במשך שנים רבות עדיין ישאירו שכבה עדינה של דבק גם לאחר תהליך ההסרה. במצב זה יש להשתמש במעט אלכוהול או בחומר ממיס דבקים להשלמת התהליך.

 

כן. כל המדבקות שלנו הן תוצרת כחול לבן ומיוצרות בישראל.

כן בוודאי, במידה ולא עברו 14 יום מיום רכישת המדבקה ולא נעשה שום שימוש במדבקה והיא נשמרה באריזתה המקורית ניתן להגיע עם המדבקה באריזתה המקורית אל הסטודיו שלנו ביהוד ולקבל את כספכם בחזרה.

ניתן ליצור איתנו קשר באימייל: info@stickyland.co.il או ע״י שליחת הודעה בוואטסאפ וכמובן שגם באמצעות הרשתות החברתיות.

כן. ראשית, אתם מוזמנים להגיע אל הסטודיו שלנו ביהוד בתיאום מראש ולאסוף את המדבקה ישירות מכאן.
שנית, במקרים בהם אין ביכולתכם אפשרות להגיע אלינו אתם מוזמנים לדבר איתנו ואנחנו כבר נמצא בשבילכם פיתרון.